Dobrodošli na HEK WEB!

Dobrodošli na HEK WEB!

Dobrodošli na službenu web – stranicu najveće zajednice eurovizijskih obožavatelja u Hrvatskoj – Hrvatskog Eurovizijskog Kluba!


Our official YouTube trailer

Hrvatski Eurovizijski Klub je zajednica nastala fuzijom dvaju različitih zajednica eurovizijskih obožavatelja u Hrvatskoj. Naš Instagram profil koji možete posjetiti jednostavnim klikom u izborniku nastao je 15.7.2017. s ciljem da Eurosong približi Hrvatskoj. Korak po korak, stranica je dobivala sve više pratitelja, da bi danas došli do brojke od nevjerojatnih 10 000 pratitelja!


S obzirom na rastući broj pratitelja na našim društvenim mrežama, odlučili smo napraviti i jednostavnu web-stranicu na kojoj ćete lako moći pratiti sve što se događa u svijetu Eurosonga; kako u Hrvatskoj, tako i u ostatku Europe! Dobro došli!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *